הפקת סרטון תדמית לעסקים בתחילת דרכם

תוכן עניינים
חן יעקוב

חן יעקוב, עורך תוכן ראשי.

בהצלחה, יש לכם עסק חדש. השקעתם המון מחשבה ואנרגיה בהקמה שלו, במודל העסקי ובהרצה של העסק החדש שלכם, אבל איך נגיע לקהל רחב? מהי הצורה המיטבית להסביר מה העסק שלנו בעצם עושה?  אתם ממש רוצים להסביר לכולם ולהגיע לקהל רחב ככל האפשר, אבל איך עושים את זה בצורה הכי טובה וממוקדת, לחברת סמנים הפקות יש את הפתרון המיטבי עבורכם, סרטון תדמית.

סרטון תדמית, אני?      

 המחשבה הראשונה שעולה אצלנו בהקשר הזה היא, סרטון תדמית, זה יקר!!                      

תעצרו ותחשבו שוב, סרטון תדמית הוא כלי שיווקי מצוין, יש בו יתרונות רבים שתוכלו לנצל עבור העסק שלכם.

  • מיקוד, סרטון איכותי ידע להעביר את המסר שאתם רוצים בצורה ממוקדת וקצרה, סרטון יכול לתת את כל הפרטים ב30-60 שניות.
  • תוכן מוכן, פעם היו ברושורים, כרטיסי ביקור ועוד רעיונות. היום סרטון תדמית יענה לכם על כל הצרכים בבת אחת, יהיה שם גם פרטי התקשרות, גם מידע על העסק וגם תוכן שיווקי.
  • חשיפה, סרטני תדמית יכולים היום לקבל הפצה בפלטפורמות שיווקיות מגוונות מלבד אתר האינטרנט שלכם, ניתן להעלות אותם גם באתרים כגון you tube Tik Tok   ואחרים ומשם הדרך לצפיות נפתחת.

הפקת סרט תדמית על ידי חברה מקצועית ייתן לכם את כל החבילה, סימנים הפקות היא מובילה בתחום ותשמח לסייע .

מהו סרטון תדמית?

 סרטון תדמית הוא למעשה סרט לכל דבר ועניין, הוא קצוב לזמן קצר אותו מגדירים מראש, הוא יכול להיות סרטון של 30 שניות או של דקות בודדות, העיקר שיהיה מבנה שבו תציגו כל מה שחשוב לדעת על העסק שלכם. היתרון של סרטון תדמית שכזה הוא בעצם העברת המסר בצורה מדויקת המיועדת לקהל שלכם.                                    יתרון נוסף הוא העובדה שסרטון תדמית שכזה מעלה באופן מובהק את זמן השהיה של מבקרים באתר, מה שיכול להביא להגדלת ההכנסות.

לסיום

חברת סימנים הפקות מובילה את תחום סרטוני התדמית אנשינו ישמחו להפיק עבורכם את הסרטון הנכון והמתאים עבורכם, סרטון תדמית שיעניק לעסק החדש שלכם את כרטיס הכניסה לעולם העסקים, בהצלחה.          

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

קבלו את החדשות האחרונות

הירשמו לניוזלטר שלנו!

דילוג לתוכן