קיי 18 לשיקום שיער ניזוק

תוכן עניינים
חן יעקוב

חן יעקוב, עורך תוכן ראשי.

כיום המון אנשים הופכים יותר ויותר מודעים לגבי בריאותם ואורח החיים שלהם.

עד כמה אתם מודעים לחומרים שבהם אתם משתמשים בשביל השיער והקרקפת? כאשר אנחנו מסתכלים על כל המרכיבים שיש בשמפו ובכל מיני מוצרי טיפוח לשיער, אנחנו בדרך כלל רואים רשימה ארוכה מאוד של מרכיבים שאת רובם לא נצליח לזהות (את חלקם לא נצליח אפילו להגות).

כאשר בוחרים את השמפו ואת מוצרי הטיפוח לשיער שלנו, הקריטריונים שנחשוב עליהם בדרך כלל הם צבע השמפו, הריח שלו, והמותג. אך בדרך כלל לא נתייחס לחומרים שהוא מכיל, גם כאשר הם פוגעים באיכות השיער שלנו ובבריאותנו. מרכך, שמפו ומוצרי טיפוח אחרים מלאים בהמון כימיקלים רעילים אשר יכולים להזיק לשיער שלכם. רוב המוצרים של טיפוח השיער מכילים כימיקלים רעילים בשביל להעניק לשיערכם תוצאות מספקות בצורה יעילה ומיידית.

אובדן שיער

חומרי טיפוח לשיער, שמפואים ומרככים רבים עלולים לגרום לנשירה של השיער. זאת מאחר והם נספגים בקלות בתוך העור ומזיקים לקרקפת. חומרי טיפוח שיער יכולים לגרום לתוצאות לא רצויות עבור השיער שלכם, כמו ייבוש, גירוי מסיבי בקרקפת, דהייה בצבע ואפילו נשירה של השיער. מחקרים שנערכו בשנת 2016 מצאו כי נמצאו חומרים רעילים לפעמים בשתן ובזרם הדם של אנשים אשר משתמשים במוצרי טיפוח שמכילים פרבנים. זאת אומרת שמה שאתם שמים על השיער והקרקפת שלכם, עלול להיכנס מדי פעם אל הנקבוביות בקרקפת, וכתוצאה מכך אל מחזור הדם שלכם.

K18 – הפתרון לשיער פגום

כאשר השיער נפגע, השרשראות של הפוליפפטידים אשר מרכיבות את המבנה הפנימי של כל השערות נחלשות לגמרי ונשברות. לצורך הבנה, יש מיליארדים על גבי מיליארדים של שרשראות פוליפפטידים רק בשערה אחת בודדת. אם הן נפגעות, מבנה הליבה של השיער אשר אחראי על אלסטיות השיערה וחוזקה, מתערער. כתוצאה מכך, עלול השיער לאבד את החוסן והברק שלו, וכמובן את המראה והתחושה של שיער בריא.

לאחר עשור של סריקות ובדיקות במעבדה, K18 גילו רצף ייחודי אחד אשר מחזיר את השיער הפגום אל המצב המקורי והצעיר שלו. זהו קיי 18 – הפפטיד המהפכני אשר צולל עמוק אל תוך השכבות הכי פנימיות של השיער בשביל להגיע אל שרשראות הפפטידים הכי מרכזיות, והוא בדיוק בגודל וההרכב הנכונים בשביל להשתלב כמו שצריך ולחבר מחדש את השרשראות של הקרטין השבורות.

מזומנים לקרוא עוד על התכשיר באתר של דיל קוסמטיקס:

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

קבלו את החדשות האחרונות

הירשמו לניוזלטר שלנו!

דילוג לתוכן