קורסי UX UI מומלצים

תחום הUX UI הוא חלק חיוני ובלתי נפרד מעולם ההייטק. העובדים בתחום הם אחראים לנראות החיצונית ולחווית המשתמש באתרים ובאפליקציות. על מנת להיכנס לתחום יש צורך לעבור קורס ולהיות בעל זיקה ונטייה לתחום. במאמר זה נרחיב על החשיבות של בחירת קורס מומלץ, ועל הדרך לעשות זאת.

למי זה מתאים

לפני שנפרט מה הם הקורסים המומלצים, חשוב להבין לקראת מה אתם הולכים, האם הקורס מתאים עבורכם, ומה יש לו להציע. לרוב מדובר בקורסים המתאימים לאנשים בעלי זיקה או ניסיון בתחום, למשל לאחר תואר בפסיכולוגיה או תקשורת, או בעלי זיקה וניסיון בתחום העיצוב, שיווק, דיגיטל, תכנות, ועוד.

דברים שחשוב לדעת טרם בחירת הקורס

חשוב להבין ולדעת, שאין קורס אחד שמומלץ באופן חד משמעי יותר מן האחרים. כל הקורסים הקיימים כיום בשוק הוקמו על ידי מעצבי חווית משתמש אשר מנוסים בתחום ומבינים את צרכי השוק וצרכי העובדים. 

אך עם זאת, כל קורס הוא באורך שונה, בפלטפורמה שונה, מכיל נושאים ממוקדים שונים, ומותאם לבעלי רקע שונים. לכן, יש חשיבות להבין מה הם הקורסים המומלצים כיום בשוק, אך בבואכם להחליט, יש להבין לעומק מה מציע כל קורס בפני עצמו. 

קורסים מומלצים 

קורס קודינייזר הוא אחד הקורסים המובילים בארץ כיום בתחום, המתמקד בחווית המשתמש וכולל התמקדות במודלים פסיכולוגיים. קורס זה למשל, יתאים יותר לבעלי זיקה ורקע בתחום הפסיכולוגיה. קורס חווית משתמש בשנקר, מומלץ אף הוא, מיועד לבעלי רקע מוכח בגרפיקה ממוחשבת וכולל מיוני קבלה.

ישנם מספר לא מבוטל של מכללות שמפתחים את עולם קורס UX UI כלימודים אקדמאיים או תעודה לאנשים בעלי רקע מקצועי בעולם השיווק, ניהול פרויקטים, עיצוב גרפי ועוד..

לסיכום 

עולם הUX UI הינו תחום מרתק ונבדל בתוכנו מרוב התפקידים בחברות ההייטק. כדי להיכנס לתחום ולהגיע לעבודה הראשונה שלכם לאחר הקורס, חשוב לבצע קורס המותאם בצורה המיטבית לסטטוס הנוכחי שלכן מבחינת רקע וניסיון. הדרך המיטבית להגיע מוכנים ככל הניתן, הוא לבצע מחקר מקיף מבין הקורסים הבולטים בשוק ולהכריע מה המתאים והתורם ביותר עבורכם.

שתפו עם חברים

תגובות:

המלצת העורך

תוכן עניינים

קבלו חדשות בזמן אמת

קבלו את החדשות האחרונות

הירשמו לניוזלטר שלנו!