עוברים לגור בעיר? הכירו את זוגות האופניים הטובים ביותר לרכיבה בעיר

האם מומלץ לרכוב על אופניים בעיר?

בעיר, נהיגה ברכב אינה מומלצת שכן יש לה כמה חסרונות בולטים, ואין בה יתרונות. ראשית, הנהיגה עם רכב תהיה הרבה יותר ממושכת מנסיעה ישירה וללא עיקופים שמאפשרים האופניים. מעבר לכמות הזמן הנדרשת, נהיגה עם רכב גם מחייבת אותנו למצוא חניה, לשלם עליה, ולבזבז זמן על החיפוש – סיטואציה לא נוחה בלבד שעם אופניים לא נצטרך להתמודד אתה כלל, ומעבר לכך, רכיבה על אופניים עדיפה כי היא פשוט פעילות ספורטיבית מעולה ובריאה, כזו שגם תורמת לסביבה והופכת את העולם שלנו לירוק ונקי יותר לעומת נהיגה באוטו.

איזה זוגות אופניים טובים לרכיבה בעיר?

בניגוד לאופני הרים וכביש, אופני עיר יהיו בעלי מאפיינים ייחודיים ומומלצים לרכיבה בעיר, וכדאי לרכוש אופני עיר שיעמדו בקריטריונים האלה בהתאם:

  • כיסא או משענת זקופים יחסית – שיתאימו לנסיעה האיטית והעמוסה של העיר ויהיו בזווית שתתאים ותאפשר לכם לראות את כל העוברים והשווים ותנאי הדרך.
  • קיפול נוח – מאחר ואופני עיר הם כאלה שנרצה לשנע בעיר ואף לעיתים להכניס אותם לרכבת או לאוטובוס, כדאי להתכוונן לאופניים שיכולות להתקפל או להיות בגודל שיאפשר כניסה נוחה שלהם לרכב.
  • סל נשיאה – כשאנו בעיר, רבות נרצה לשים את התיק לשנו, את הקניות שעשינו, את הפרחים שקנינו ליום שישי – בסל נשיאה נוח ומיועד, וזה חשוב עבור אופניים עירוניות.

שתפו עם חברים

תגובות:

המלצת העורך

תוכן עניינים

קבלו חדשות בזמן אמת

קבלו את החדשות האחרונות

הירשמו לניוזלטר שלנו!