ניקיון בתים – השכרת חברה או אדם פרטי?

תוכן עניינים
חן יעקוב

חן יעקוב, עורך תוכן ראשי.

הדירה אשר אתם מתכוונים לעבור אליה בקרוב זקוקה אל ניקיון יסודי ואיכותי? אתם עובדים המון שעות מחוץ לבית ובקצת זמן הפנוי אשר נותר לכם, לא מתחשק לכם כל כך גם לנקות גם את הבית? במסגרת החברה אשר אתם מנהלים, אתם צריכים לדאוג גם לכך שכל המשרדים יהיו נקיים ויוכלו לקבל בנעימות את הלקוחות הפוטנציאליים? או שאולי בכלל הפילו עליכם את תפקיד ועד הבית ואתם צריכים עכשיו לחפש מנקה מנוסה בשביל חדר המדרגות? במצבים כמו אלה נותרו לכם שתי אפשרויות, השכרה של חברת ניקיון בתים או למצוא מנקה פרטי, לכל אחת מהאופציות יש את היתרונות ואת החסרונות שלו, וכמובן גם עלויות שונות.

על מה חשוב לשים דגש כשמדובר בניקיון בתים?

ניקיון של הבית הוא פעולה מאוד חשובה גם בשביל הבריאות הנפשית והפיזית שלנו, ועלינו לבצע אותה בצורה שוטפת. סביבה נקייה תאפשר לנו להתנהל בצורה הכי טובה שיש, היא לא מהווה שום סיכון תברואתי ובנוסף היא גם משפרת מאוד את הנראות הכללית של הבית שלנו. בגללו שהבית שלנו הוא המבצר שלנו, המרחב הכי פרטי שלנו, קשה לנו מאוד להכניס אליו עוד אנשים זרים. אבל יחד עם זאת, במצב שאין באפשרותנו איכשהו לנקות את הבית, לא נותרה לנו שום ברירה ואנחנו צריכים לקחת עזרה חיצונית. למידע נוסף על ניקיון בתים בתל אביב לחצו כאן!

מה הם ההבדלים?

משרדים הם שם אשר כולל מספר סוגים של חללי עבודה. יש בנייני משרדים, שהם מבנים שלמים, לפעמים בעלי כמה קומות, אשר בהם ממוקמים רק המשרדים או אזורי העבודה. יש משרדים שונים אשר ממוקמים בתוך מפעלים והם מהווים אזור עבודה מופרד מן האזור היצרני או מהסביבה של המחסנים, ויש גם משרדים אשר ממוקמים בתוך אזורי מגורים, או אפילו בתוך דירות של מגורים, ובכן בכל מצב העלויות שונות. כאשר מדובר בניקיון יומיומי, המחיר לשעה של עבודה יזוז בין 50-80 ₪. אבל ניקיון של פעם אחת בשבוע יעלה לכם בין 800-1,200 ₪, ואם אתם רוצים פעמיים בשבוע, זה יעלה לכם בין 700-1,400 ₪. כמובן שהמחירים כללים והם משתנים בין כל חברה שונה אל אדם פרטי.

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

קבלו את החדשות האחרונות

הירשמו לניוזלטר שלנו!

דילוג לתוכן