הוצאות כספיות שיכניסו לכם כסף בטווח הארוך

תוכן עניינים
חן יעקוב

חן יעקוב, עורך תוכן ראשי.

אם אתם תוהים כיצד הוצאות כספיות יכולות להכניס לכם כסף בטווח הארוך סביר להניח שעדיין לא השקעתם את הכסף שלכם בתיק השקעות. כאן תוכלו לקבל את המידע על איך לעשות כסף מכסף.

יש לכם קצת כסף בבנק ואתם רוצים להשקיע ולהתחיל להרוויח? זוהי הזדמנות למצוא מנהל השקעות מקצועי שייעץ לכם על האפיקים האטרקטיביים, אך לזכור שגם מדובר על סיכונים!

במה כדאי להשקיע?

תיק השקעות הוא אלמנט שצריך להיות מותאם למשקיע מבחינת רמת הסיכון שהוא מוכן לקחת בהתאם להכנסותיו ולגילו. בנוסף, תיק ההשקעות צריך להיות מנוהל על ידי אדם או חברה מנוסה שתזהה הזדמנויות השקעה שיניבו תשואות גבוהות. כאשר מדובר על השקעה לטווח ארוך הכוונה היא להשקעה בקרן השתלמות או בקרן פנסיה שהתשואות שלהן עולות עם הזמן. חשוב לדעת שזוהי אינה הבטחה והן יכולות להיפגע ממשברים כלכליים, אך הן סולידיות יותר מהשקעות אחרות.

השקעה פאסיבית

ישנם כלכלנים הטוענים שהשקעות פסיביות לטווח הארוך הן הטובות ביותר. למשל, השקעה קטנה בנדל"ן בארה"ב ללא מעורבות גדולה מדי יכולה לייצר הכנסה. ההשקעה היא בנדל"ן מסחרי או ניהול דירות להשכרה בעלות של כ-80 אלף דולר, לעומת נדל"ן בארץ שעולה הרבה יותר. הרווח יהיה לאחר ניכוי הוצאות התחזוקה.

לעוד כתבות שתאהבו>>amazing.org.il

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

קבלו את החדשות האחרונות

הירשמו לניוזלטר שלנו!

דילוג לתוכן