מתנות למסיבת רווקות – צמידים

תוכן עניינים
חן יעקוב

חן יעקוב, עורך תוכן ראשי.

מסיבת רווקות היא חגיגה של הכלה לעתיד, אותה עורכים חבריה ובני משפחתה לפני החתונה. באופן מסורתי, זה לילה לחגוג את הפעם האחרונה שהיא תהיה קרויה רווקה לפני שתהפוך לאישה. זו גם הזדמנות לחבריה לאחל לה בהצלחה ולהראות את הערכתם לכל מה שהיא עשתה עבורם לאורך השנים.

נהוג שהאורחים מביאים מתנות על מנת לברך את הכלה לעתיד ולעזור לה להתכונן לחיי הנישואין. אחת מהמתנות הללו יכולה להיות צמידים המותאמים לרוב למילים כמו "כלה" או “Mrs” וכדומה.

המתנה המושלמת למסיבת הרווקות!

צמידים הם אחת המתנות הפופולריות ביותר למסיבת רווקות. ניתן להתאים אותם אישית עם שם הכלה, מה שהופך אותם למתנה מושלמת עבורה.

מדוע דווקא צמיד?

צמידים הם מתנה נהדרת למסיבת הרווקות מכיוון שהם לא יקרים והם מגיעים בהרבה צבעים, סגנונות וחומרים. הם יכולים להיות עשויים מזהב או מכסף ויש כמובן אפשרות לבחירה או עיצוב שייצגו משהו מיוחד לכלה לעתיד או לחבריה שהשתתפו במסיבה.

צמיד למסיבת הרווקות – יתרון גם עבורכם

ישנם סוגים רבים ושונים של מתנות שניתן לתת במסיבת רווקות. עם זאת, יכול להיות קשה למצוא מתנה שתהיה מוערכת על ידי כל האורחים הנוכחים.

סוג אחד של מתנות שיתאים למסיבת רווקות הוא צמידים. צמידים ניתנים לרוב כמתנה כי הם קטנים וזולים, אבל הם גם מסמלים משהו חשוב לבעלת השמחה ובנוסף לכך רב תכליתיים.

רעיון מצוין! אבל איזה צמיד לבחור?

צמידים מהווים מתנה פרקטית מאוד למסיבת רווקות. ניתן להתאים אותם עם ראשי התיבות של הכלה לעתיד, או לתת להם שיתאימו לצבע או לנושא השמלה שלה. צמידים הם גם צדדיים בכך שניתן לענוד אותם על כל זרוע והם מגיעים בצורות, גדלים, חומרים וצבעים שונים.

המפתח למציאת הצמיד המושלם האישי הוא בחירת צמיד שתואם את האישיות של חברתך.

ישנן אפשרויות רבות בכל הנוגע לבחירת צמיד למסיבת רווקות. 

הבאנו לכם כמה רעיונות מקסימים לצמידים בלתי נשכחים לכלה לעתיד!

  • צמיד בעל הצבע האהוב על הכלה
  • צמיד בעל ראשי התיבות של שם הכלה/ ראשי התיבות של הזוג או עם שמה הפרטי
  • ישנם גם צמידים שעליהם מופיעות מילים התואמות לחגיגה כמו "כלה" שיכולים להיות מושלמים לאירוע.
  • צמיד שעליו חרוט תאריך החתונה.
Top view of group of happy women that is at a bachelorette party

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

קבלו את החדשות האחרונות

הירשמו לניוזלטר שלנו!

דילוג לתוכן