מראות בתוך הבית – לא בדיוק מה שחשבתם

תוכן עניינים
חן יעקוב

חן יעקוב, עורך תוכן ראשי.

פעם מראות היו רק מראות. אביזר שהוא הכרחי בתוך הבית, ועם שימוש שהוא מאוד ברור ומאוד שמרני. אבל בכל השנים האחרונות המראות הפכו אל כלי שהוא עיצובי, והן משמשות בתור פתרון להסתרה, להגדלה של החלל וליצירת אופי. המראות כיום מגיעות עם אמירה אמנותית ויותר תיחכום. קחו כמה רעיונות חדשניים אל עיצוב הבית שלכם בעזרת המראות. לדוגמה פעם התהדרנו עם פלזמה בסלון, היום, בעזרת ריבוי כל המחשבים והטכנולוגיה, הטלוויזיות עצמן נסתרות בתוך מראות, בתוך קיר מזכוכית ובתוך הדלת של הארון. ואם אתם רוצים לצפות בה, אתם פשוט מוציאים אותה מהארון בלחיצת כפתור. הרעיון הוא שכל הטכנולוגיה וכל חוטי החשמל לא יסתובבו ברחבי הבית וכאשר הטלוויזיה לא בשימוש, אתם נהנים מתחושה של עומק בתוך החדר.


התקנות


ישנם כמה אפשרויות שונות להתקנה של טלוויזיות או דברים שונים ביחד עם מראות. אם אתם רוצים להתקין אותה בתור חלק מהקיר שלכם בסלון, ניתן להצמיד אותה אל הקיר הקיים, ולכסות אותה במין מראה מיוחדת כזאת. זוהי זכוכית מג'יק, אשר מתפקדת בתור מראה כאשר הטלוויזיה כבויה, ונעלמת כאשר אתם מדליקים את הטלוויזיה. ניתן לצפות את כל הקיר שלכם בחיפוי זכוכית בגוונים של שחור, ואז ככה כל הקיר ייראה אחיד, וכאשר אתם מדליקים את הטלוויזיה, המסך שלו נראה כאילו הוא בכלל מוקרן על הקיר .למרות שיש כבר כמה חברות שונות בשוק אשר מציעות את ההתקנות המיוחדות האלה, אבל מדובר בעניין לא כל כך זול במיוחד.


מראות מרחפות


מראות מרחפות זה טרנד עיצובי ומאוד מדליק, במקום להצמיד את הקיר שלכם אל המראה, בואו נעשה לה כבוד ונדביק אותה במרחק של כחמישה עשר ס"מ מן הקיר. המראה עצמה תהיה מוצמדת אל לוח עץ אשר מידותיו קטנות יותר כמובן מהמידות של המראה ככה שהיא נראית כמו תלויה באוויר. מראה כזאת פחות מומלץ להתקין בנוסף למסגרת, אלא עם ליטוש קל במסגרות שלה. הסוג של הליטוש הכי הפופולרי שיש הוא ליטוש היהלום. התקנה של מראה בריחוף תייקר לכם את ההתקנה בעוד 100 עד 250 שקל למראה, תלוי בגודל שלה.


Young woman at home in the bedroom in a warm white hoodie posing in front of the mirror

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

קבלו את החדשות האחרונות

הירשמו לניוזלטר שלנו!

דילוג לתוכן