כל הסיבות לקנות אופניים חשמליות ולא קורקינט

תוכן עניינים
חן יעקוב

חן יעקוב, עורך תוכן ראשי.

כשעולה התחרות בשוק, קשה שלא להתלבט בין שתי אמצעי ההתניות הנפוצים ביותר – הקורקינט והאופניים בווריאציות חשמליות. זה הזמן להגיד חד משמעית – אופניים חשמליות עדיפות על קורקינט בכל רמה, ואלה כל הסיבות לכך.

בולט על הכביש

אופניים גדולות יותר ורחבות יותר מקורקינט. זה גם אמצעי רכיבה הרבה יותר מיינסטרים והרבה יותר מקובל על הדעת שיהיה על הכביש מאשר קורקינט שתמיד נראה שיציבותו מוטלת בספק. אופניים בולטות יותר, ולכן הן יותר נקלטות לנו בשדה הראייה. 

מערכת שיכוך בטוחה

הרבה יותר בטוח לעלות עם אופניים חשמליות מדרכות ולהתמודד עם בורות בכביש מאשר קורקינט חשמלי. מנח הגוף שלנו על אופניים חשמליות מחלק את המשקל בצורה מאוזנת יותר על מרכז הכובד של האופניים והישיבה מקנה לנו יותר יציבות מאשר עמידה באותה נקודה.

נוחות נסיעה

בואו פשוט נודה בזה – הרבה יותר כיף ונוח לשבת על אופניים חשמליות מאשר לצלוח את כל מכשולי הדרך על הברכיים שלנו. אופניים חשמליות מעבירות את מהמורות הדרך באמצעות בולמי הזעזועים ומצמצמות את היקף הפגיעה של מפגעים אלו על הגוף שלנו.

בטיחות במהירות

אופניים חשמליות בסופו של דבר מדמות ישיבה של קטנוע כאשר מדובר במהירויות גבוהות. רכיבה על קורקינט חשמלי במהירויות גבוהות היא הרבה יותר מסוכנת ולא בטוחה מאשר אופניים חשמליות, מה שהופך אותו לפחות יציב ומקנה בטיחות.

הרכבה ומטען

אופניים חשמליות מספקות יותר נוחות בהרכבה של נוסע נוסף או נשיאה של מטען על ארגז. בגלל אופן הישיבה ואופן הרכיבה, כל אלו הופכים להרבה יותר בטוחים ופשוטים.

סיכום ויצאנו לדרך

בזמן שקורקינט חשמלי מהווה כלי מעולה לסוגים מסוימים של התניידות, אופניים חשמליים הופכים כל סוג של רכיבה לפשוט, נוח ונגיש לכל אחד. בין אם מדובר בריכוך מפגעי הדרך, מתן יציבות וביטחון – אופניים חשמליים מציעים הרבה יותר בהיבט הבטיחותי ובנוחות לרוכב. ניתן למצוא אופניים חשמליים בכל מיני דגמים וצורות שמתאימות בדיוק לאופי השימוש של הרוכב בזמן שלקורקינט יש תצורת רכיבה אחת. מספיק נאמר, יאללה עלו לאופניים.

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

קבלו את החדשות האחרונות

הירשמו לניוזלטר שלנו!

דילוג לתוכן