הסרת שיער בלייזר מעולם לא הייתה נוחה כל כך

תוכן עניינים
חן יעקוב

חן יעקוב, עורך תוכן ראשי.

תחום הסרת שיער בלייזר ניצב בפתחו של עידן חדש, באמצעות כל החידושים הטכנולוגיים הכי מתקדמים שיש, הטכנולוגיות הכי חדשות נותנות את התוצאות האסתטיות המצוינות וארוכות הטווח שלא נראו עד עכשיו בכל המכשירים הוותיקים להסרה של שיער בלייזר, כל זאת בעזרת מספר טיפולים מופחת, זמנים קצרים של טיפולים, עם נוחות ובטיחות שהיא מקסימלית אל כל מטופל. בתור קליניקה מובילה בתחום הסרת שיער בלייזר חשוב לנו מאוד בנטורל לוק לשמור על העליונות הטכנולוגית, הסטנדרטים הגבוהים והמקצועיות כמובן חסרת הפשרות בשביל להעניק לכם את הטיפול הטוב ביותר ואת התוצאה הטובה ביותר בשביל שתגיעו אל שביעות רצון שהיא מעל ומעבר.

האם קרני לייזר מזיקות?

הלייזר שאנחנו משתמשים בו להסרה של שיער הוא בטיחותי מאוד במאת האחוזים. השימוש בלייזר הזה להסרה של שיער מאושר כבר הרבה מאוד שנים על ידי משרדי הבריאות הרבים והשונים בעולם. חשוב מאוד להבין, הלייזר הוא לא קרינה של גלי רדיו או של גלי רנטגן. זאת אלומה של קרני אור שחודרת אל עומק הדרמיס בכמה מילימטרים בודדים בלבד ובעזרתה מחממת את כל הזקיקים של השיער במהירות. חשוב מאוד לזכור שחשיפה ממושכת אל קרני אור בתחום של האולטרה סגול מסוכנות מאוד אל בני אדם. לכן בהסרה של שיער ובעוד כמה טיפולים אסתטיים אחרים, אנחנו לא משתמשים בלייזר שהוא בעל אורך גל בתחום של האולטרה סגול. מכשירי לייזר וה- IPL הכי נפוצים, עובדים בתחום של אורכי גל ארוכים אשר קרוי כמובן אינפרא-אדום, מימין אל התחום הנראה.

עד כמה זה בטוח להשתמש במכשיר הסרת השיער?

ידוע שאור השמש נספג הרבה יותר טוב בעצמים שהם כהים מאשר בעצמים בהירים. בגלל זה אפשר להבין שהטכנולוגיות המבוססות על אור, בין אם זה לייזר או IPL, משתמשות באורכי גל אשר יש להם ספיגה יותר גבוהה של מלנין. אם לא כך, אנחנו לא היינו מצליחים לחמם ולהשמיד בכלל את השערה. בהתאמה מלאה אל הסוג של החומר אשר עליו מוקרן האור ובהתאם אל האורך של הגל יש שלוש אפשרויות, האור יכול להיות מוחזר, לחדור להתפזר בעור או בכלל להיספג.

הסרת שיער בלייזר

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

קבלו את החדשות האחרונות

הירשמו לניוזלטר שלנו!

דילוג לתוכן