הדברה? זה מזיקיס

תוכן עניינים
חן יעקוב

חן יעקוב, עורך תוכן ראשי.

כשהתחלנו ב- 2014  לא היה לנו חזון. לא הייתה גם חברה ולא היה אנחנו. היה רק אחד, אני, דור לוי שעבד אצל מדביר אחר והחליט לפתוח עסק משלו. 

כאחד שחווה וראה כיצד בעלי מקצוע עובדים, טעם קצת שירות אמריקאי (לאחר חודש בארה"ב) – הגעתי למסקנה שאין דבר חשוב יותר משירות. אבל איך שירות טוב יכול להתבטא בעסק של הדברה?

אני שמח ששאלתם. 

שירות – זה קודם כל עמידה בזמנים

במזיקיס חרטתי על דגלי (לפני שגדלנו קצת ונוספה לנו מזכירה, שותף וקבלני משנה) את המשפט הבא: איחרנו להדברה? ההדברה חינם

הדבר לא היה סתם מהלך שיווקי אלא נועד כדי ליצור "חוזה" ביני לבין הלקוח. חוזה כזה שאומר לו: "יש לך פה עסק עם בנאדם רציני שלא סובל איחורים". לשמחתי מעט מאוד פעמים איחרנו וכל פעם שכן (ואפשר לספור את זה על יד אחת) שמחתי לתת את השירות ללא תשלום (ברוב המקרים בכלל סלחו לי עוד לפני שהודעתי שאני מאחר ונתנו לי חצי תשלום או תשלום מלא). 

שירות בחברה הדברה זה קודם כל שקיפות

זה אולי נכון לכל עסק ולכל חברה אבל כאשר מתעסקים ברעלים הדבר חשוב שבעתיים. בסופו של יום תהליך ההדברה הוא די פשוט: המדביר מגיע, מרסס מה שצריך ואין יותר מזיקים. נשמע קל לא? תופתעו לשמוע שיש המון דרכים לקלקל את התהליך הכיביכול פשוט הזה. 

אז החלטתי שבראש ובראשונה אכין את הלקוחות לקראת איך הדבר הולך להתבצע אצלם, באילו חומרים אני הולך להשתמש (כולל שליחת תווית ההדברה בוואטסאפ), לכמה זמן צריך להיעדר מהבית (בלי לגזור זמנים על הלקוח ולקוות שיהיה בסדר) וכיצד להתנהג לאחר ההדברה. 

שירות בחברת הדברה זה קודם כל אחריות

כמה קשה נושא האחריות בארץ. מכירים את זה שבארה"ב אפשר לקנות כל דבר ולהחזיר אחרי 90 יום? 

באנגלית אומרים NO QUESTIONS ASKED – כלומר – לא שואלים את הלקוח למה החזיר, החזיר? כנראה שמשהו במוצר לא מספיק טוב עבורו. 

פשוט סומכים על הלקוח. 

במזיקיס – אותו הדבר – בניגוד גמור ל 99% מחברות ההדברה שנעלמות ו\או לוקחות כסף על הדברה נוספת במסגרת האחריות – במזיקיס לא רק שלא גובים תשלום אלא גם אנחנו מתקשרים מיוזמתנו ללקוח לשאול אם הכל בסדר. 

מחירים 

"כמה זה כואב?", "כמה עולה הנזק"? ועוד שאלות מהסגנון הזה פשוט לא נשאלות כי בראש ובראשונה הכל גלוי. המחירון באתר זהה לזה שתקבלו בטלפון, המחיר נקבע מראש ואין הפתעות לא מהצד שלנו ולא מהצד שלכם. 

לעוד מידע על הדברה – ההבדלים והסוגים השונים – היכנסו לאתר מזיקיס או התקשרו – 054-686-34-86

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

קבלו את החדשות האחרונות

הירשמו לניוזלטר שלנו!

דילוג לתוכן