איך להפטר ממיגרנה באופן טבעי?

תוכן עניינים
חן יעקוב

חן יעקוב, עורך תוכן ראשי.

מיגרנות הן תופעה שקשה להיפטר ממנה מאחר והן משתקות ומרתקות את הסובלים מהן למיטה. ישנם כדורים כימיים שלא תמיד מקלים על הכאבים אך לעומת זאת גם פתרונות טבעיים שעשויים לסייע.

המיגרנות הן תוצאה של הפרעה במערכת העצבים וכלי הדם המגיעות בהתקפים ונפוצות יותר בקרב נשים בשל חוסר איזון הורמונלי, שרירים מתוחים בעורף ולחץ בלסתות. בדקנו עבורכם כיצד למנוע אותן באופן טבעי.

טבעי להפסיק את המיגרנות

מעבר לטיפולי שיאצו, עיסויים ברקות, מדיטציות ויוגה ישנן שיטות טבעיות להרגעת המיגרנות. מדובר על רפואה טבעית והומאופתית כמו פרחי באך וצמחים המכילים אסטרוגנים. האסטרוגן מגדיל את רמת הסרוטונין ומפרק אותו בהדרגה. מומלץ להכין תמציות מצמחים כמו אספרגוס הודי, שיח אברהם, בטטת בר מקסיקנית או קוהוש שחור על מנת לאזן את ההורמונים המגבירים את הכאב.

כיצד תרגיעו את הכאב?

ישנם צמחי מרפא טבעיים שמורידים את המתח בגוף ויכולים למנוע את המיגרנות. מדובר על לבנדר, לואיזה, פסיפלורה, ולריאן, מליסה, טיליה וכד' אותם ניתן לרכוש כתמציות למשקה בחנויות הטבע. מבחינת המזון מומלץ להימנע מיין אדום, מוצרי חלב כמו גבינה צהובה, ביצים, דגים, פירות הדר, מוצרים המכילים צבעי מאכל סינטטיים, קקאו, בוטנים, מתוקים וירקות סולניים. כמו כן, מומלץ להסיר את העור מהעוף.

 

לעוד כתבות שימנעו לכם כאבים>>wizbiz.org.il

אהתם את הכתבה? מוזמנים להשאיר תגובה:

קבלו את החדשות האחרונות

הירשמו לניוזלטר שלנו!

דילוג לתוכן