אבו דאבי או דובאי? איזה יעד יותר מומלץ?

סוף סוף המגבלות על התיירות בחו"ל הוסרו ואנחנו יכולים להשלים את החוסר הגדול שלנו. אבל כעת רק נשאר להחליט איזה סוג תיירות נרצה וכאן נכנסות לתמונה שתי הענקיות של המזרח התיכון והן דובאי ואבו דאבי. אז בואו נגלה מה ההבדל ואיך להחליט על היעד הנכון.

שתי הערים הללו נמצאות באיחוד האמירויות ונחשבות בין הערים העשירות והיקרות ביותר בעולם, אבל עדיין לפחות אחת מהן יותר נגישה לנו מן השנייה, הן מבחינה כלכלית והן מבחינת האקלים וסוג החוויה שנרצה לקבל.

 

דובאי

על דובאי בוודאי כבר שמעתם לא מעט בתקשורת, מרבית המדינה כבר הספיקה לחוות אותה מהרגע שנפתחו קווי הטיסה הישראליים. בעיר דובאי נוכל לקבל חוויה עירונית ויוקרתית ביותר עם אין ספור מסעדות שף מטורפות, חופים מדהימים, קניות יוקרתיות ועוד. בין השתיים מדובר באופציה שהיא מעט יותר נגישה כלכלית לתייר הישראלי.

אבו דאבי

אבו דאבי עולה על דובאי פי כמה וכמה מבחינת מחיר ונמצא כי לא נוכל להגיע אליה בזול בכלל. לעומת זאת, החוויה בבירת האמירויות גם משקפת לגמרי את המחיר שהיא עולה ומדובר בחוויה מדברית, אותנטית והיוקרתית ביותר שנוכל למצוא בכל העולם. משמע, אם אנחנו מחפשים לחוות גם היסטוריה ותרבות ולא רק עירוניות, אז אבו דאבי היא היעד הנכון ביותר עבורנו, אם נוכל לשלם על כך. 

השורה התחתונה

גם דובאי וגם אבו דאבי מציעות לנו חוויה מזרח תיכונית אותנטית ויוקרתית ולכן הבחירה שלנו תתבסס על המחיר שנוכל להוציא ועל סוג החוויה שנרצה לחוות. אם אנחנו מחפשים עירוניות ובטן גב נלך על דובאי המשתלמת. אבל, אם נרצה לחוות את מיטב היוקרה והתרבות נבחר באבו דאבי. 

שתפו עם חברים

תגובות:

המלצת העורך

תוכן עניינים

קבלו חדשות בזמן אמת

קבלו את החדשות האחרונות

הירשמו לניוזלטר שלנו!